Zamawianie jedzenia online dzięki nowej aplikacji mobilnej

Nie musisz się już martwić, że serwis zamówień jedzenia przez internet nie działa na Twoim tablecie. Udoskonalony interfejs aplikacji Pyszne.pl jest kompatybilny z nowoczesnymi urządzeniami. Dostępność różnych ofert w jednym miejscu połączona z łatwością korzystania z serwisu, także za pomocą tabletu, gwarantuje szybkość wyboru i zamówienia tego, na co akurat masz ochotę.

Pyszne.pl otwiera nową erę zamawiania jedzenia bez wychodzenia z domu i w podróży, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Automatyczna lokalizacja GPS, w jaką wyposażona jest aplikacja mobilna serwisu, z łatwością podpowie, skąd możesz zamówić chińszczyznę, pizzę lub typowy polski obiad. Opinie innych użytkowników ułatwią wybór pomiędzy restauracjami, których nie znasz.

Intuicyjna wyszukiwarka z łatwością wskaże coś odpowiadającego Twoim preferencjom. Bez problemu poradzi sobie na przykład wtedy, kiedy szukasz czegoś tradycyjnego do zjedzenia w dobrej cenie we Wrocławiu. Specjalne rabaty, jakie otrzymują użytkownicy serwisu Pyszne.pl, to dodatkowy atut tej formy zamawiania posiłków. Restauracje, które współpracują z Pyszne.pl, oferują klientom różne programy lojalnościowe, na przykład zbieranie pieczątek oznaczających liczbę zrealizowanych zamówień z jednego miejsca. W zależności od decyzji lokalu, wiąże się to z określonymi profitami.

Jeśli jesteś osobą, która żyje za pan brat z nowymi technologiami i cały czas funkcjonuje online, na pewno spodoba Ci się także wachlarz dostępnych form płatności. Może to być już nie tylko gotówka przy dostarczeniu zamówienia, ale także zapłata przez PayU, PayPal oraz kartą płatniczą. To bardzo wygodne, jeśli siedzisz w domu i akurat nie masz przy sobie pieniędzy. Ułatwieniem wdrożonym w aplikacji, pomocnym osobom, które nie mają pamięci do haseł, jest możliwość logowania przez portal Facebook.com. Gdy jesteś głodny, chcesz jak najszybciej zjeść coś pożywnego, a zapomnienie hasła mogłoby to utrudnić. Aplikacja w momencie złożenia zamówienia pokaże także szacowany czas oczekiwania na dostawę.

apka6

Weź udział w konkursie i wygraj smartfona!

Pobierz appkę pyszne.pl i pokaż nam swój sposób na zamawianie jedzenia online!

Do wygrania są:

1) Smarrfon Samsung Galaxy S4
2) 100 zł voucher na pyszne.pl
3) 50 zł voucher na pyszne.pl

W dniach od 23.06 do 30.06 czekamy na Wasze pyszne propozycje! Kreatywność jest jak najbardziej oczekiwana!

Wyniki ogłosimy 01.07.2014 na naszym facebookowym FanPagu oraz na blogu.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy: konkurs@pyszne.pl lub w komentarzach pod postem.