WP Float Admin Menu

Jak często korzystasz z bocznego menu w kokpicie? Bo, wiesz, jak chcesz to możesz je sobie schować. I nie mówię tu o kliknięciu „zwiń menu”. Co powiesz na schowanie tego bocznego menu do postaci rozwijanej w górnym menu/pasku narzędzi?

Górne menu zawiera to co potrzeba na co dzień: skrót do strony zarządzania komentarzami, skrót do strony aktualizacji, rozwijane menu z odesłaniami do formularzy dodawania treści i inne linki-skróty, które dodały zainstalowane wtyczki czy my sami via akcję admin_bar_menu aby mieć szybko dostęp. Także jak już sobie wszystko co potrzebne poinstalujemy i poustawiamy to boczne menu staje się nieco zbędne.

WP Float Admin Menu to wtyczka, która rusza do akcji zaraz po instalacji i nie wymaga żadnej konfiguracji, a to co robi to właśnie ukrycie bocznego menu poprzez przesunięcie go do górnego paska narzędzi do postaci rozwijanego menu. Dzięki temu boczne menu znika całkiem z widoku ale w razie potrzeby dostania się do np: strony zarządzania wtyczkami jest dostępne.
Gdyby jeszcze autor tej wtyczki ograniczyć się do samej ikony bez dopisku Expand Menu to by było jeszcze fajniej ;)

- wersja normalna -
– wersja normalna –
- wersja zwinięta -
– wersja zwinięta –

WP Float Admin Menu