WordPress SEO 1.1 z opcją dodania przekierowań

Nowa wersja premium oznaczona numerem 1.1 jednej z najpopularniejszych wtyczek do SEO – WordPress SEO by Yoast – otrzymała porcję usprawnień dla Webmaster Tools, dzięki którym sprawniej będzie zasysać błędy indeksowania z naszego konta na Google Webmaster Tools.

WordPress SEO 1.1 to nie tylko porcja bugfixów, to także nowa niezwykle przydatna funkcja – możliwość dodania przekierować z wykorzystaniem wyrażeń regularnych. Także jeżeli korzystasz z WordPress SEO w wersji Premium i korzystałeś z wtyczki do przekierowań jak Redirection to od teraz już nie musisz.

yoast-seo-regex-redirects

Wszelkie dodane przekierowania możemy wyeksportować i zaimportować, tutaj dobra wiadomość dla użytkujących wtyczkę Redirection – WordPress SEO 1.1 posiada wsparcie dla importu przekierowań z tej wtyczki. W końcu to WordPress SEO w kategorii wtyczek do przekierowań więc spore grono użytkowników i potencjalnych użytkowników WordPress SEO.

Powoli premium wersja WordPress SEO by Yoast zyskuje na funkcjonalności, gdyby tylko nie ta cena ~ 270zł/rok (licencja na jedną witrynę) / ~ 513zł/rok (licencja na 5 witryn) / ~ 998zł/rok (licencja na 20 witryn), która na razie nie jest zbytnio opłacalna. Na obecną chwilę WordPress SEO by Yoast to takie Feedly, kupując płatną wersję dziękujesz za fajne narzędzie i wspierasz dalszy rozwój a w podzięce dostajesz kilka bonusów (obecnie to integracja z GWT i przekierowania).