UserPro – wtyczka, która robi niezłe przemeblowanie w WordPressie w temacie użytkowników

UserPro wprowadza odpicowany formularz logowania, rejestracji i resetu hasła, wprowadza całkiem odmienione strony profilowe, przenosi poszczególne formularze i strony profilowe do frontu, czyli strona logowania, rejestracji i strona profilowa nie otwiera się jak obecnie po stronie kokpitu, a po stronie naszej skórki.

UserPro - User Profiles with Social Login profile page

Wprowadza szereg funkcji jak status weryfikacji konta, logowanie via Facebook, zarządzanie polami profilów, status online/offline, integrację z WooCommerce, MailChimp i bbPress, tworzenie wpisu po stronie frontu, wiadomości powitalne wysyłane do nowych użytkowników, powiadomienia na maila, prywatne i multimedialne pola profilu, umożliwienie użytkownikom dodanie tła do strony swojego profilu, restrykcje dostępu do treści czy osadzenie formularza logowania, rejestracji i resetu hasła na dowolnej podstronie z pomocą shortcodes lub wstawienie do wybranego regionu skórki w formie widgetu.

Oferuje też społecznościowe funkcje jak:

  • katalog zarejestrowanych użytkowników z opcja sortowania i filtrowania

UserPro - User Profiles with Social Login membed directory

  • strona aktywności społeczności na stronie

UserPro - User Profiles with Social Login activity

  • możliwość obserwowania wybranych użytkowników i podobnie jak na Twitterze wgląd kto go obserwuje oraz kogo dany użytkownik obserwuje

UserPro - User Profiles with Social Login profile page.jpg follow

  • zakładki z wpisami czy stronami, z opcją podziału na kategorie

UserPro - User Profiles with Social Login bookmarks

  • różne wzory kart/wizytówek użytkowników wstawianych z pomocą shortcodes

UserPro - User Profiles with Social Login profile card

– różnorakie shortcodes i widgety na wyświetlenie czy to listy użytkowników np: lista zweryfikowanych kont czy treści przez użytkowników dodanych.

Wtyczka ta modyfikuje lekko też sekcję komentarzy dodając status online/offline, status podpięcia konta pod fejs czy weryfikacji konta.

UserPro - User Profiles with Social Login comments

Jak na jedną wtyczkę jest tego trochę, w dodatku wszystko wizualnie prezentuje się bardzo fajnie i co ważne jest responsywne, także jeżeli nasza skórka korzysta z Responsive Web Design to bez przeszkód możemy z tej wtyczki skorzystać. Polecam zajrzeć na stronę z dokumentacją UserPro, raz, że jest tam kompletny spis tego co ta wtyczka oferuje, dwa, że możemy to zobaczyć na żywo i trzy, że możemy odbyć jazdę próbną poprzez testowe konto, które ułatwi nam podjęcie decyzji czy wtyczka warta zakupu czy nie.

Strona wtyczki: http://codecanyon.net/item/userpro-user-profiles-with-social-login/5958681

Demo: http://codecanyon.net/item/userpro-user-profiles-with-social-login/full_screen_preview/5958681