To ile tych słów już napisaliście na swojej stronie?

To ile tych słów już napisaliście na swojej stronie?

Ile łącznie lub per rodzaj wpisów napisaliśmy słów dotychczas lub w danym przedziale czasowym, ile nasz publikowany wpis zawiera znaków i słów łącznie lub per zdanie, ile napisaliśmy słów kluczowych plus top lista takich słów, które wpisy są za krótkie a które za długie lub za trudne, gdzie dodaliśmy za mało słów kluczowych a gdzie pojechaliśmy po bandzie… ogólnie potężny raport na temat tekstowej zawartości naszych wpisów i stron.

Takie dane zbiera i prezentuje w formie raportu (jak na poniższym screenie) wtyczka Word Stats.

Word Stats 01

 

Na samej stronie z raportem się nie kończy. Wtyczka wzbogaca widget Szybki dostęp na głównej stronie kokpitu o licznik słów per rodzaj wpisów oraz łączną ilość słów na stronie.

Word Stats 02

 

A na stronie dodawania/edycji wpisu pod polem na główną treść Word Stats wyświetla to co może wyświetlić z aktualnie dodanej lub edytowanej treści. A więc mamy tutaj przede wszystkich ilość słów, słowa kluczowe i ich ilość wraz z kolorystycznym ostrzeżeniem gdy dane słowo zostanie użyte więcej niż kilka razy oraz gdy zostanie użyte zbyt wiele razy. Ponadto dane w temacie czytelności jak ile wszystkich znaków, ile alfanumerycznych znaków, ile słów, ile zdań, ile znaków per słowo, ile znaków per zdanie oraz ile słów per zdanie.

Word Stats 03

 

W planach jest dodanie m.in. generatora tagów, możliwości ograniczenia analizowania słów kluczowych do tylko wybranych słów, wysłania raportu na maila i eksportowania zebranych danych.

Strona wtyczki http://wordpress.org/plugins/word-stats/