Przeglądanie zdjęć nieco jak na Facebooku

Wyświetlanie powiększeń zdjęć w formie okienka popup z przyciskiem Lubię to! i komentarzami Facebooka? A może dodatkowo z miejscem na reklamę? A proszę Was bardzo!

Wtyczka Social Gallery oferuje to co cała masa innych wtyczek – wyświetlanie w okienku popup powiększeń zdjęć po kliknięciu na miniaturę, czyli na tym etapie mamy typową wtyczkę do przeglądania zdjęć z efektem lightbox.

To co wyróżnia tą wtyczkę na tle masy innych to dołączany do każdego zdjęcia sidebar, w którym wyświetla się opis zdjęcia, przycisk Lubię to! i komentarze Facebooka, opcjonalnie dodatkowo reklama Google Adsense. W efekcie przeglądanie zdjęć na naszej witrynie wygląda i działa podobnie jak przeglądanie zdjęć na Facebooku.

Takie przeglądanie może być aktywne zarówno dla pojedynczych zdjęć jak i dla galerii zdjęć, w przypadku galerii nie zapomniano o nawigacji ułatwiającej przechodzenie pomiędzy zdjęciami.

Wtyczka jest dostępna w wersji darmowej pozbawionej opcji dodania reklamy i ograniczonej pod względem personalizacji ustawień oraz w wersji płatnej kosztującej 24 dolary rocznie.

Social Gallery Lite

Social Gallery Pro