Program lojalnościowy od TempalateMonster

W ciągu ostatniego roku na stronie TemplateMonster odbyły się gigantyczne zmiany. Od sierpnia serwis zaczął działać na zasadzie marketplace, dzięki czemu zewnętrzni deweloperzy mogą tam sprzedawać swoje rozwiązania. I chociaż minęło mało czasu, jednak już dziś można zobaczyć zalety wprowadzenia nowego modelu biznesowego dla użytkowników serwisu. Przede wszystkim szybko rośnie liczba nowych produktów dla WordPress i innych popularnych CMS. Po drugie, zwiększa się różnorodność projektów samych szablonów, które wyszły spod cudzego pędzla. Te templatki także mają inne opcji i rozszerzenia, których nie używał były zespół TemplateMonster (teraz działa pod marką Zemez). Po trzecie, ceny na templatki poszły w dół. Dla przekładu, na stronie dostępne są motywy dla WordPress w cenie $49. Wcześniej wszystkie rozwiązania do tego systemu kosztowały co najmniej $75.

Dziś będziemy pisać o nowej ciekawostce od TemplateMonster – Programie lojalnościowym, który oficjalnie ruszył 13 listopada. Wszyscy użytkownicy marketplace automatycznie zostaną uczestnikami tego programu. Nowi użytkownicy będą korzystać z niego również.

Na czym polega Program lojalnościowy od TM? Kupując produkty na stronie marketplace będziecie mogli dostać zwrot kosztów (chashback) w postaci bonusów.

Jaki jest procent zwrotu kosztów? Procent cashback zależy od ilości zamówień i ceny zamówienia. Za każde kolejne zamówienie użytkownicy będą zwiększać swój ranking i otrzymywać większy zwrot kosztów odpowiednio. W ramach Programu partnerskiego działa następny schemat:

Ranking Starter posiadają osoby wykonujące pierwsze zamówienie. Procent zwrotu:

⦁ 3% na zamówienie w kwocie $0-79
⦁ 5% na zamówienie w kwocie $80-139
⦁ 7% na zamówienie w kwocie $140+

Ranking Prime będą mieć osoby wykonujące drugie zamówienie. Procent zwrotu:

⦁ 8% na zamówienie w kwocie $0-79
⦁ 10% na zamówienie w kwocie $80-139
⦁ 13% na zamówienie w kwocie $140+

Ranking Elite będą mieć osoby wykonujące trzecie zamówienie. Procent zwrotu:

⦁ 14% na zamówienie w kwocie $0-79
⦁ 15% na zamówienie w kwocie $80-139
⦁ 20% na zamówienie w kwocie $140+

Ranking Supreme będą mieć osoby wykonujące siódme zamówienie. Procent zwrotu:

⦁ 21% na zamówienie w kwocie $0-79
⦁ 25% na zamówienie w kwocie $80-139
⦁ 30% na zamówienie w kwocie $140+

Program lojalnościowy od TempalateMonster

Czy wszystkie produkty są częścią Programu lojalnościowego? Niestety nie. Zwrot kosztów można otrzymać kupując tylko te produkty, które mają specjalną ikonę i odpowiedni tekst na swojej stronie.

W jaki sposób można wykorzystać bonusy? Za pomocą bonusów możecie Państwo zakupić tylko te produkty, które są częścią Programu lojalnościowego. Przy tym liczba takich produktów stanowi ponad 90%.

Jaki jest termin ważności bonusów? Bonusy ważne są w ciągu roku od czasu ich dodania na rachunek lojalnościowy.

Aby kupić produkt za pomocą bonusów należy spłacić 100% jego wartości bonusami? Nie koniecznie. Jeśli nie wystarcza Państwu kosztów na rachunku lojalnościowym dla zakupu szablonu, możecie zapłacić różnicę za pomocą alternatywnej metody płatności.

Także należy dodać, że podczas akcji i obniżenia cen na szablony, możecie uzyskać Państwo dodatkowe zniżki w ramach Programu lojalnościowego. Dlatego można powiedzieć na pewno, że taki program będzie przyjemnym bonusem dla osób, które w ciągu roku wykonują więcej niż 1 zakup na stronie TemplateMonster.

Więcej informacji o Programie lojalnościowym możecie otrzymać Państwo na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/cashback/.