Popslide - łatwy sposób na poziomy pasek informacyjny

Popslide – łatwy sposób na poziomy pasek informacyjny

Chcesz dodać informację o ciasteczkach? A może informację o organizowanym evencie lub ofercie promocyjnej w taki sposób aby to info nie umknęło uwadze? I jednocześnie nie chcesz serwować odwiedzającym wyśrodkowanego okienka popup? Zainstaluj wtyczkę Popslide, która umożliwia wyświetlenie dowolnej zawartości w formie poziomego paska informacyjnego, oferuje nie małą porcję dostosowania paska pod swoje potrzeby oraz posiada spolszczony interfejs strony konfiguracyjnej.

Zawartością takiego paska może być i tekst i grafika i film wideo i treść dostarczana przez x wtyczkę z pomocą shortcodes. Ogólnie to co możemy dodać do treści wpisu to możemy dodać i do tego paska. Tak jak przy tworzeniu wpisu i tu mamy do dyspozycji edytor wizualny i tekstowy oraz bibliotekę mediów.

Od strony ustawień możemy ustawić:

  • szerokość paska (stałą lub w procentach)
  • umiejscowienie paska: u góry lub na dole
  • wyrównanie (jeżeli szerokość niemaksymalna): do lewej, do środka, do prawej
  • umiejscowienie i wielkość przycisku zamknięcia
  • kolor tła, czcionki i przycisku zamknięcia
  • wielkość odstępów zawartości od krawędzi paska
  • regułę wyświetlania np: wyświetlenie paska po 3 wyświetleniach stron i po odczekaniu 5 sekund

popslide example 1

popslide example 2

popslide example 3

Możemy także z poziomu strony ustawień wtyczki włączyć wyświetlanie takiego paska na urządzeniach mobilnych (gdzie domyślnie jest wyłączony), włączyć podgląd – pasek będzie wyświetlany tylko dla administratora co umożliwi sprawdzenie jak pasek będzie się prezentował zanim zobaczą go odwiedzający, dodać dodatkowe ostylowanie oraz wyłączyć wyświetlanie paska bez potrzeby wyłączenia wtyczki.

Wtyczka Popslide jest dostępna w wersji darmowej ale w produkcji jest wersja Pro, której obecny koszt to… udostępnienie na Facebooku. Na stronie ustawień wtyczki, z poziomu zakładki Pro wchodzimy na stronę http://www.wpart.pl/popslide-pro, klikamy przycisk Share, poprzez wyświetlone okienko popup udostępniamy aktualnie wyświetloną stronę i dostajemy klucz, który następnie wprowadzamy na stronie ustawień wtyczki w zakładce Pro.

Co ważne, płacąc teraz w formie udostępnienia na fejsie otrzymujemy w zamian klucz na wersję pro, który jest ważny dożywotnio.

Popslide