One od TemplateMoster – nowe możliwości dla twórców stron www

W ciągu ostatnich kilku lat TemplateMonster mocno się zmienił. Serwis, który wcześniej sprzedawał tylko i wyłącznie własne szaty graficzne dla różnych typów CMS, został przebudowany na marketplace. Przejście na inny model rynkowy odbył się w sierpniu 2017 roku. Dzięki temu na stronie powstało wiele nowych produktów od cudzych dostawców, a ceny na niektóre typy szablonów poszły w dół. Więcej o tym pisaliśmy w odpowiednim artykułu na blogu.

Inna ciekawostka nowego serwisu to Program lojalnościowy. Za jego pomocą użytkownicy mogą zbierać dodatkowe koszty na swoim koncie bonusowym. Dlatego warto zakupić produkt, który bierze udział w tym Programie. Przy tym im więcej kupujecie Państwo, tym większą prowizja (ona może wynosić nawet 30%). Otrzymane koszty można wykorzystywać przy zamówieniu dowolnych produktów na stronie TemplateMonster. Nawet w ciągu akcji!

Ale zespół Szablonowego Potwora nie zatrzymuje się na tym. Powitajcie nową i rewolucyjną usługę One od TemplateMonster. Ona pozwala Państwu uzyskać płatne produkty webowe (szaty graficzne, obrazki, fonty) do tworzenia stron w ramach JEDNEJ subskrypcji. Czyli płacąc raz możecie pobierać dowolną liczbie produktów ze strony. Ponadto w ramach tej subskrypcji otrzymacie obsługę profesjonalnego wsparcia działającego 24/7. Brzmi ciekawie, nie prawda?

ONE by TemplateMonster

A teraz przedstawimy kluczowe przewagi nowej usługi od TemplateMonster:

  • Wielki wybór produktów premium. Dla użytkowników usługi będą dostępne profesjonalne szaty graficzne dla WordPress, WooCommerce, Shopify, Magento, PrestaShop i innych popularnych rozwiązań do tworzenia stron www.  Oprócz tego użytkownicy mogą korzystać z wtyczek i dodatków, elementów graficznych, fontów itd. Liczba tych wszystkich produktów będzie obliczana w tysiącach sztuk. ;)
  • Roczna licencja bez ograniczeń. Na starcie dla użytkowników będzie dostępna tylko i wyłącznie roczna subskrypcja. Ona pozwala Państwu pobierać wszystkie dostępne produkty na stronie bez ograniczeń. Także możecie Państwo tworzyć dowolną liczbę stron www za pomocą dostępnych szat graficznych. Wszystkie aktualizacje tych templatek w ciągu roku będą także bezpłatne. Jednak po ukończeniu subskrypcji podana opcja nie będzie dostępna. Oprócz tego nie możecie Państwo stosować pobrane szablony do tworzenia nowych witryn internetowych.
  • Wsparcie techniczne 24/7. Jeśli przy użyciu dowolnego produktu pojawi się jakikolwiek problem, możecie Państwo liczyć na pomóc specjalistów wsparcia technicznego TemplateMonster. Oni dostępne są 24/7/365.
  • Dodatkowe oferty dla strony. Oprócz szablonów i obrazków możecie Państwo skorzystać z dodatkowych ofert zaczynając od instalacji szablonów, a kończąc personalizacją witryny. Jednak na starcie usługi „One” dodatkowe oferty nie będą dostępne dla użytku.
  • Dostęp do nowych templatek i ofert. Twórcy usługi „One” planują rozszerzać liczbę dostępnych produktów i ofert na stronie. Dlatego aby z nich skorzystać nie musicie Państwo robić dodatkowych opłat.

Start usługi „One” zaplanowany na początek wiosny. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej w gronie pierwszych, możecie zostawić pocztę na stronie one.templatemonster.com. Oprócz tego zespół TemplateMonster przygotował ciekawy bonus – zniżkę 30% na subskrypcję dla tych osób, które zainteresowali się usługą i zostawili swoją pocztę mailową. Dlatego nie przegapcie możliwości oszczędzić koszty. :)

Update! Na stronie One pojawiła się informacja o starcie usługi, cenie subskrypcji i liczbie produktów. :) Serwis One zacznie działać 12 marca 2019 r. Dla pobrania będę dostępne ponad 8 tysiące produktów, a cena rocznej subskrypcji wynosi $229. Jednak możecie Państwo skorzystać z promocji i do 12 marca kupić subskrypcje ze zniżką. Tylko za $159.