Od teraz na TemplateMonster możesz sprzedawać swoje produkty

W tym roku TemplateMonster obchodził 15 urodziny, które stały się początkiem nowego etapu w rozwoju firmy. Razem z pojawieniem się nowych typów produktów na stronie oraz rozwojem templatek rozpowszechnianych na licencji GPL, „Szablonowy Potwór” zmienił swoją strategię. Od początku swego powstania firma przedstawiała siebie jako miejsce, gdzie użytkownicy mogą znaleźć stylowe i funkcjonalne rozwiązania do tworzenia strony internetowej oraz budowania wizerunku marki w Sieci. Przez ten czas stworzono około 60000 różnych produktów, które były realizowane przez zespół deweloperów i grafików firmy. „Czy jest to dużo?”, – zapytacie. „Nie jest mało, ale zawsze można więcej” – odpowiadają deweloperzy TemplateMonster. To właśnie doprowadziło do dużych zmian.

Od teraz na TemplateMonster możesz sprzedawać swoje produkty

Jak pisaliśmy powyżej, od 2015 roku firma pracowała nad nową strategią i teraz można już na pewno powiedzieć, że wprowadzono wiele zmian. Jedna z nich to marketplace. 🙂 Jeśli do tego czasu nazwa „TemplateMonster” kojarzyła się z dużym producentem templatek dla różnych typów CMSów, to od dziś wszystko się zmienia. TemplateMonster teraz to rozbudowany serwis, na którym będą umieszczone również własne produkty pod marką JetImpex, lecz także templatki od innych sprzedawców.

Prawie od samego początku działania zespołu TemplateMonster na skrzynkę firmy przychodzili e-maili z pytaniami o możliwości udostępniania zewnętrznych produktów na stronie producenta. Do tego czasu, pracownicy odpisywali, że nie ma takiej opcji. Teraz wszystko się zmienia. Każdy deweloper oraz zespół, który pracuje nad produktami webowymi, może sprzedawać swoje rozwiązania na stronie TemplateMonster. O ile spełniają warunki bezpieczeństwa i jakości, no i spodobają się użytkownikom. 😉

Jakie są przewagi marketplace od TemplateMonster?

  • Strona templatemonster.com jest dobrze znana wśród klientów. Codzienna jej audytoria wynosi 20-25 tysięcy unikatowych użytkowników.
  • Strona posiada 14 wersji językowych (razem z angielską), co upraszcza korzystanie z niej dla ludzi z różnych końców świata. Zwłaszcza dla tych, którzy nie posiadają dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Na serwisie można sprzedawać jako ekskluzywne produkty, jak i produkty, które dostępne są na innych stronach www.
  • Prowizja od sprzedaży ekskluzywnych produktów stanowi do 70%. W przypadku niewyłącznych produktów wynosi do 40%.
  • Tworzenia strony dla produktu i jego promocja będzie wykonana przez dział marketingu TemplateMonster.
  • Dla użytkowników jest możliwość ustawienia własnej ceny na produkty.

Na obecną chwilę marketplace od TemplateMonster przyjmuje templatki dla popularnych CMS (WordPress, Joomla!, Drupal, Magento, OpenCart, PrestaShop, Shopify), rozszerzeń e-commerce (WooCommerce, VirtueMart), szablony HTML, szablony PowerPoint i Keynote, logotypy itd. Liczba tych produktów będzie zwiększać się wraz z rozwojem markeplace.

Od teraz na TemplateMonster możesz sprzedawać swoje produkty

A jeśli sprzedawcy będą mieć jakiekolwiek problemy podczas korzystania z marketplace, mogą je szybko rozwiązać dzięki personalnym doradcom od TemplateMonster.

Dołącz do grona sprzedawców! Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć na stronie: https://www.templatemonster.com/pl/marketplace/.