Monstroid 2 i WooCommerce Social Media Share Buttons – udostępnianie produktów w mediach społecznościowych

Monstroid 2 podobnie jak poprzednia wersja ma szeroki wachlarz możliwości wykorzystania. Strona firmowa, portfolio, blog prywatny, sklep czy serwis newsowy? Nie ma problemu, korzystamy z gotowego profilu instalacyjnego lub samodzielnie tworzymy nasz nowy serwis korzystając z dostępnych motywów potomnych i narzędzi.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Monstroid 2.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

A skoro mowa o narzędziach, czytaj wtyczkach, nowa wersja motywu to także nowy zestaw wtyczek, część już jest Wam znana a część nie. W kolejnych wpisach z cyklu Monstroid 2 poznacie nowych towarzyszy Monstroida. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

===  WooCommerce Social Media Share Buttons  ===

Po ostatnich opisach wtyczek ogólnego przeznaczenia, tym razem wtyczka, która dedykowana jest funkcji sklepu, czyli stanowi dodatek do WooCommerce.

Wtyczka oferuje funkcję udostępniania stron produktów naszego sklepu w serwisach społecznościowych poprzez dodanie dedykowanych temu przycisków na stronach produktów.

Do dyspozycji mamy przyciski topowych serwisów społecznościowych oraz przycisk wysłania strony produktu drogą mailową, jeżeli z takiej możliwości odwiedzający chciałby skorzystać.

Przyciski ulokowane są zaraz pod tagami produktu, jeżeli byśmy chcieli je ulokować w innym miejscu to już musimy to ręcznie zmienić, z poziomu wtyczki nie ma takiej funkcji.

Od strony wizualnej mogą to być zarówno oryginalne przyciski danych serwisów społecznościowych jak i tradycyjne przyciski w formie ikon. W przypadku oryginalnych przycisków, z poziomu strony ustawień wtyczki możemy wybrać ich styl – przyciski bez licznika udostępnień, przyciski z licznikiem udostępnień po lewej lub przyciski z licznikiem udostępnień u góry.

Monstroid 2 i WooCommerce Social Media Share Buttons - udostępnianie produktów w mediach społecznościowych

Monstroid 2 i WooCommerce Social Media Share Buttons - udostępnianie produktów w mediach społecznościowych

W formie zwykłych ikon zdecydowanie estetyczniej to wygląda ;))

Opcjonalnie na stronie ustawień możemy dodać tekst nad przyciskami udostępniania oraz możemy zmienić domyślny tekst dodawany do treści maili. Oraz oczywiście możemy na stronie ustawień wybrać, które przyciski mają być aktywne.

======  ======  ======  ======  ======

Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html