Monstroid 2 i TM WooCommerce Ajax Filters

Monstroid 2 podobnie jak poprzednia wersja ma szeroki wachlarz możliwości wykorzystania. Strona firmowa, portfolio, blog prywatny, sklep czy serwis newsowy? Nie ma problemu, korzystamy z gotowego profilu instalacyjnego lub samodzielnie tworzymy nasz nowy serwis korzystając z dostępnych motywów potomnych i narzędzi.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Monstroid 2.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

A skoro mowa o narzędziach, czytaj wtyczkach, nowa wersja motywu to także nowy zestaw wtyczek, część już jest Wam znana a część nie. W kolejnych wpisach z cyklu Monstroid 2 poznacie nowych towarzyszy Monstroida. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

=== TM WooCommerce Ajax Filters ===

Jednym z często udostępnianych filtrowań na stronach sklepów jest możliwość zawężenia listy dostępnych produktów do danego przedziału cenowego. Przygotowana przez zespół Template Monster wtyczka WooCommerce Ajax Filters oferuje takie filtrowanie.

Wtyczka działa w oparciu o widget co oznacza, że nie wyświetla się w wybranym przez autorów wtyczki miejscu motywu a w dowolnym sidebarze na widgety. Po aktywacji wtyczki wchodzimy na stronę zarządzania widgetów i dodajemy widget wtyczki do wybranego sidebara nad/pod innym obecnym w tym miejscu widgecie. Nic więcej nie musimy ustawiać a wizualnie filtr nie musimy poprawiać, wykorzystane jest ostylowanie motywu.

Monstroid 2 i TM WooCommerce Ajax Filters

Obecna wersja wtyczki posiada jedynie filtrowanie cenowe, mamy za to dwa typy filtrowania, slider lub typowe pola typu input.

======  ======  ======  ======  ======

Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html