Monstroid 2 i Jetimpex Dashboard – pełne dane techniczne pod ręką

Monstroid 2 podobnie jak poprzednia wersja ma szeroki wachlarz możliwości wykorzystania. Strona firmowa, portfolio, blog prywatny, sklep czy serwis newsowy? Nie ma problemu, korzystamy z gotowego profilu instalacyjnego lub samodzielnie tworzymy nasz nowy serwis korzystając z dostępnych motywów potomnych i narzędzi.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Monstroid 2.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

A skoro mowa o narzędziach, czytaj wtyczkach, nowa wersja motywu to także nowy zestaw wtyczek, część już jest Wam znana a część nie. W kolejnych wpisach z cyklu Monstroid 2 poznacie nowych towarzyszy Monstroida. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

===  Jetimpex Dashboard ===

Nie jest to wtyczka, którą będziecie użytkować na co dzień czy okazjonalnie, ba, może się zdarzyć, że nigdy z niej nie skorzystacie, bo wasza witryna będzie działać bezproblemowo. Motyw nie będzie sprawiał problemów w wyświetlaniu zawartości witryny a powiązane z motywem wtyczki nie będą powodować problemów w działaniu.

Ale jeżeli zajdzie potrzeba skorzystania z supportu Template Monster bo taki jest dostępny dla osób, które kupiły motyw Monstroid 2, może zajść konieczność podania podstawowych limitów serwera lub podania listy zainstalowanych i aktywnych wtyczek. I do takich celów wtyczka Jetimpex jest dołączona do motywu, na oddzielnej podstronie wyświetla szereg informacji mogących się przydać.

Po pierwsze…

Wyświetla najważniejsze odesłania – do dokumentacji, do supportu i strony frameworka Cherry, które warto sobie zapisać w zakładkach przeglądarki aby mieć do nich dostęp jeżeli planujecie wyłączyć tą wtyczkę. Oraz formularz ocenienia motywu, tak aby zmotywować do oceny jeżeli tego jeszcze nie zrobiliśmy 😉

Po drugie…

Wyświetla podstawowe dane o stronie – wersja motywu, główny adres e-mail witryny. Oraz wyświetla podstawowe dane o serwerze jak wersja PHP, limit pamięci, maksymalna wielkość pliku, który może być wgrany na serwer czy limit czasu wykonywania się skryptu.

Po trzecie…

Wyświetla listę wszystkich zainstalowanych wtyczek wraz z informacją o wersji każdej wtyczki z osobna.

Po czwarte…

Wyświetla listę wszystkich wtyczek wchodzących w skład motywu z informacją, która wtyczka jest aktualnie włączona.

======  ======  ======  ======  ======

Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html