Monstroid 2 (2018) to Cherry PopUps

Wpis jest częścią cyklu Monstroid 2 (2018) opisującego nowy motyw spod skrzydeł Template Monster. Co prawda motyw nie nowy a jedynie jest to nowe wydanie ale lista zmian na tyle duża, że praktycznie mamy nowy motyw.

W poprzednim wpisie poznaliście nadal dostępne wtyczki, które nie tylko z tym motywem najczęściej są użytkowane. Czas na wtyczkę, która do poprzedniego wydania motywu Monstroid 2 nie była dołączona. Poznajcie…

〰 JetProductGallery For Elementor 〰

W odświeżonej wersji motywu Monstroid 2 dzięki dodaniu wsparcia dla edytora wizualnego Elementor mamy możliwość modyfikacji domyślnych stron sprzedażowych sklepu opartego o dobrze znaną wtyczkę WooCommerce. I to z poziomu kokpitu WordPressa.

JetProductGallery to wtyczka współpracująca z edytorem wizualnym Elementor działająca na stronach produktów WooCommerce. A funkcję jaką ta wtyczka dodaje to ładniejsza i bardziej funkcjonalna galeria zdjęć produktu.

Obok produktu mamy zdjęcie, na którym automatycznie aktywuje się opcja powiększenia zdjęcia gdy tylko najedziemy kursorem na nie. To fajna opcja jeżeli chcemy przyglądnąć się bliżej produktowi na zdjęciu bez potrzeby otwierania zdjęcia w nowej zakładce czy w okienku popup.

Monstroid 2 (2018) to Cherry PopUps

Odwiedzający i być może potencjalny klient najeżdża na zdjęcie produktu i wuala. Ma powiększenie wybranej części zdjęcia, a tym samym produktu na zdjęciu.

Monstroid 2 (2018) to Cherry PopUps

Przy wsparciu możliwości budowy własnego szablonu strony produktu taka nieco podrasowana galeria to fajna opcja wchodząca w skład motywu Monstroid 2. Oczywiście nie jesteśmy ograniczeni do jednego zdjęcia produktu, możemy dodać kilka zdjęć. Wówczas pod aktualnie wyświetlonym zdjęciem wyświetli się blok miniaturek z kolejnymi zdjęciami. Choć trzeba przyznać, że strona produktu z jednym porządnym zdjęciem wygląda lepiej 😉

Dodatkowo wtyczka oferuje opcje wyświetlenia danego zdjęcia produktu na całym ekranie w formie okienka popup. Wystarczy w tym celu kliknąć ikonę lupy wyświetlaną na każdym zdjęciu w lewym górnym rogu.

Monstroid 2 (2018) to Cherry PopUps

Wtyczka z tych, które nie wymagają dodatkowej konfiguracji działania.

Monstroid 2 (2018) to Cherry PopUps

Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid2.html

Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/62222.html