Chcesz mieć przyciski udostępnienia wpisu jak ma serwis Mashable? Wtyczka Mashshare Share Buttons coś takiego oferuje. Wygląda to prawie tak samo jak na Mashable, też mamy zbiorczy licznik udostępnień i dwa duże przyciski udostępnienia na Facebooku i Twitterze, tego czego nie mamy to przycisku plusa, który po kliknięciu wyświetla przyciski udostępnienia do innych społecznościówek. Kto wie, może w którejś z kolejnej wersji i plus będzie dostępny.
Przyciski udostępniania wraz ze zbiorczym licznikiem możemy dodać nad lub pod główną treścią wpisu, opcjonalnie w innym dowolnym miejscu korzystając z shortcode lub kodu PHP. Możemy również wybrać rodzaje wpisów, na których mają być wyświetlane i ustawić czas cacheowania licznika, czyli co ile ma nastąpić podliczenie udostępnień – domyślnie co 5 minut.
Wtyczka do zliczania udostępnień korzysta z API sharedcount.com i jak to przeważnie bywa są pewne limity:
– do 10.000 zapytań na dzień
– do 50.000 zapytań na dzień jeżeli zarejestrujemy się na sharedcount.com – darmowe konto
– powyżej 50.000 zapytań na dzień musimy już przejść na płatny plan, do wyboru mamy trzy plany, najtańszy to koszt 122zł/miesiąc
Strona wtyczki https://wordpress.org/plugins/mashsharer/
Demo http://www.digitalsday.com/fix-this-app-cant-open-windows-8-error/