Magic i TM Mega Menu – po prostu mega menu

Magic to jeden z nowych motywów do WordPressa ze stajni Template Monster, nie mający odgórnego przeznaczenia. Taki uniwersalny motyw, który może być wykorzystany przy stronie firmowej, portfolio, sklepie, blogu czy promocji jakiegoś wydarzenia.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Magic.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

Podobnie jak przy motywie Monstroid czy Monstroid 2, motyw Magic odpowiada głównie za wygląd, dodatkowe funkcje wnoszą instalowane oddzielnie wtyczki. Obecnie zestaw wtyczek, dla których Magic ma wbudowane wsparcie liczy 25 sztuk. W kolejnych wpisach z cyklu Magic poznacie każdą z nich z osobna. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

===  TM Mega Menu  ===

Proste menu złożone z klikalnych odnośników, rozwijane menu z jedno lub kilku poziomowych podmenu, jednopoziomowe podmenu podzielone na kolumny, a może podmenu podzielone na kolumny, w których nie tylko odnośniki ale i widgety? Proszę bardzo!

Nasze menu może mieć konstrukcję wedle potrzeb, część jest realizowana poprzez sam motyw a druga część poprzez dołączoną do motywu wtyczkę TM Mega Menu.

Po krótkiej zabawie na stronie zarządzania menu w WordPress oraz dostosowaniu pod swoje potrzeby ustawień wtyczki, nasze menu może mieć postać kilkupoziomego podmenu….

Magic i TM Mega Menu – po prostu mega menu

… lub jednopoziomowe podmenu podzielone na kolumny…

Magic i TM Mega Menu – po prostu mega menu

… lub zamiast kolumn z linkami… kolumny z widgetami, wszystkimi tymi, które znajdziemy na stronie zarządzania widgetami.

Magic i TM Mega Menu – po prostu mega menu

Od strony ustawień mamy przede wszystkim wybór dla, którego menu ma być aktywna funkcja mega menu. Pozostałe opcje to wybór animacji rozwijania, ustawienie czasu animacji, ustawienie szerokości po jakiej ma się rozpocząć transformacja wersji desktopowej w wersję mobilną, ilość kolumn, możliwość ukrycia submenu na urządzeniach mobilnych, szerokość submenu czy ukrycie lub zmiana ikony informującej o ukrytym podmenu.

======  ======  ======  ======  ======

Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/63333.html