Magic i Cherry Team Members – przedstaw swój zespół w kilku krokach

Magic to jeden z nowych motywów do WordPressa ze stajni Template Monster, nie mający odgórnego przeznaczenia. Taki uniwersalny motyw, który może być wykorzystany przy stronie firmowej, portfolio, sklepie, blogu czy promocji jakiegoś wydarzenia.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Magic.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

Podobnie jak przy motywie Monstroid czy Monstroid 2, motyw Magic odpowiada głównie za wygląd, dodatkowe funkcje wnoszą instalowane oddzielnie wtyczki. Obecnie zestaw wtyczek, dla których Magic ma wbudowane wsparcie liczy 25 sztuk. W kolejnych wpisach z cyklu Magic poznacie każdą z nich z osobna. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

===  Cherry Team Members  ===

Skoro twoja firma to nie tylko ty, a zespół pracowników to jedną z praktyk na stronach jest prezentacja tego zespołu wraz z pełnioną rolą i krótkim opisem pełniącym formę przedstawienia się pracownika.

W przypadku blogów czy portali informacyjnych taka prezentacja zespołu również jest często praktykowana tyle, że tu mamy członków redakcji lub współpracowników.

Wtyczka Cherry Team Members przy wsparciu page buildera Power Builder umożliwia w kilku krokach stworzenie takiej podstrony zespołu.

Magic i Cherry Team Members – przedstaw swój zespół w kilku krokach

I nie tylko podstrony zbiorczej. Każdy z członków zespołu ma swoją osobną podstronę.

Magic i Cherry Team Members – przedstaw swój zespół w kilku krokach

Z poziomu kokpitu mamy dedykowany formularz do dodawania członków zespołu, gdzie poza imieniem i nazwiskiem i polem na opis mamy formularz do dodania odesłań do profili społecznościowych danej osoby jak i formularz do podsumowania umiejętności.

Magic i Cherry Team Members – przedstaw swój zespół w kilku krokach

Nie ma ograniczeń co do opisu danej osoby, może to być zarówno krótki opis jak i dłuższa historia kariery z wykorzystaniem samego tekstu jak i materiałów multimedialnych. Mamy tu do użytku ten sam formularz co przy tworzeniu wpisów.

W razie potrzeby możemy pogrupować dodane osoby i w ten sposób utworzyć kilka różnych zespołów. Przykładowo zespół redakcyjny, zespół techniczny i zespół reklamowy.

Jeżeli chodzi o kwestie wizualne, część opcji jest dostępna przy dodawaniu osób czy tworzeniu zbiorczej strony zespołu. Kolejna część opcji jest dostępna na stronie ustawień wtyczki. Ale są to podstawowe opcje. Wtyczka jest wspierana przez obecny wraz z motywem page builder Power Builder i tutaj już mamy do użytku sporo więcej opcji ustawień. Mamy m.in. do wyboru styl wyświetlania listy członków zespołu jak i szereg opcji z którymi możemy ustawić jakie informacje mają być wyświetlane na liście a jakie nie. I dopiero na podstronie danej osoby dostępne do wglądu.

Magic i Cherry Team Members – przedstaw swój zespół w kilku krokach

Bez wykorzystania page buildera otrzymujemy prostą listę członków zespołu i na tym etapie można się zatrzymać. Jeżeli jednak potrzebujemy rozbudowanej wizualnie zbiorczej podstrony zespołu lub rozbudowanych podstron osób, takich podstron z powerem to korzystamy ze wsparcia page buildera. I rzeźbimy ;)

=== === === === === === === === === ===

? Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

? Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/63333.html