Magic i Cherry Services List – oferowane usługi w przejrzystej formie

Magic to jeden z nowych motywów do WordPressa ze stajni Template Monster, nie mający odgórnego przeznaczenia. Taki uniwersalny motyw, który może być wykorzystany przy stronie firmowej, portfolio, sklepie, blogu czy promocji jakiegoś wydarzenia.

Kliknij aby wyświetlić stronę sprzedażową motywu Magic.
Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

Podobnie jak przy motywie Monstroid czy Monstroid 2, motyw Magic odpowiada głównie za wygląd, dodatkowe funkcje wnoszą instalowane oddzielnie wtyczki. Obecnie zestaw wtyczek, dla których Magic ma wbudowane wsparcie liczy 25 sztuk. W kolejnych wpisach z cyklu Magic poznacie każdą z nich z osobna. Czas na kolejną wtyczkę, poznajcie…

===  Cherry Services List  ===

W przyjemnej dla oka i czytelnej formie możemy przestawić listę usług jakie są oferowane przez daną firmę. Potencjalny klient po wejściu na taką listę ma wgląd jakie usługi są oferowane a po kliknięciu w daną usługę może zapoznać się z rozszerzoną wersją informacyjną, opcjonalnie wzbogaconą o zdjęcia czy materiały multimedialne jak i dedykowany danej usłudze formularz kontaktowy.

Bez większego zaangażowania czasowego możemy przygotować listę oferowanych usług w przejrzystej formie.

Jak przykładowo wygląda taka podstrona z listą usług możecie zobaczyć poniżej.

Magic i Cherry Services List – oferowane usługi w przejrzystej formie

To jak finalnie będzie wyglądać spis usług, a także cała podstrona zależy od nas. Nie ma tutaj, że tak i tak będzie wyświetlana lista usług i nie możemy wyglądu dostosować pod swoje potrzeby.

Poprzez dołączony w formie oddzielnie instalowanej wtyczki typu page builder oraz rozszerzonej personalizacji podstron oferowanej przez sam motyw możemy dostosować wygląd całej strony jak i samej listy usług wedle potrzeb.

Nie inaczej jest z rozszerzonym opisem danej usługi. Wyświetlane po kliknięciu na nawę danej usługi. Kwestia naszej kreatywności jak ta podstrona będzie wyglądać. A z nowym edytorem blokowym WordPressa myślę, że mamy poniekąd z górki z dodaniem rozszerzonej kreatywnej informacji o danej usłudze jeżeli mamy taką chęć.

Magic i Cherry Services List – oferowane usługi w przejrzystej formie

Opis usługi dodajemy poprzez dobrze znany z publikowania wpisów formularz, więc od razu możemy przejść do przygotowania opisu usługi zamiast zaczynać od zapoznania się z nowym formularzem na zasadzie prób i błędów czy czytania dokumentacji motywu.

Wszelkie dodane usługi mamy podobnie jak wpisy dostępne w formie zbiorczej listy. Opcjonalnie możemy przypisać kategorie dodanym usługom jeżeli mamy ich więcej niż kilka i odsyłać klientów także na stronę z kategoriami danych usług.

Magic i Cherry Services List – oferowane usługi w przejrzystej formie

=== === === === === === === === === ===

???? Strona motywu: https://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/magic.html

???? Demo motywu: https://www.templatemonster.com/pl/demo/63333.html