Live News - Real Time News Ticker

Live News – Real Time News Ticker

Poziomy pasek informacyjny ala te, które są wyświetlane podczas programów informacyjnych w telewizji. Live News prezentuje treści w formie dwóch złączonych pasków, pierwszy, który można wyłączyć i któremu można zmienić kolor tła, wyświetla treści w formie rotacyjnym a drugi w formie przewijanej (o konfigurowalnej szybkości). Dodatkowo w lewym dolnym rogu wyświetlana jest aktualna godzina (lub odliczanie bo taka opcja jest dostępna), a w prawym dolnym rogu znajduje się przycisk zwinięcia całości i rozwinięcia po ponownym naciśnięciu.

Live News - Real Time News Ticker example

Prezentowane treści to x naszych ostatnich wpisów (na stronie konfiguracji ustawiamy liczbę wpisów) z wszystkich kategorii lub tylko z wybranej kategorii, treści zassane z podanego kanału RSS lub treści dodane przez dwa niestandardowe rodzaje wpisów jakie są tworzone podczas instalacji. Prócz formy wyświetlania – rotacja/przewijanie – i w jednym i w drugim pasku wyświetlane treści to podlinkowane tytuły, w przypadku pierwszego wyższego paska dodatkowo wyświetlany jest wypis, którego długość można dowolnie ustawić na stronie konfiguracji.

Formularz dodania treści do paska rotacyjnego.
Formularz dodania treści do paska rotacyjnego.
Formularz dodania treści do przewijanego paska.
Formularz dodania treści do przewijanego paska.

W taki nietypowy sposób możemy zachęcać do przeczytania innych treści dodanych niedawno na naszej stronie korzystając z auto zassania wpisów. Albo korzystając z powyższych formularzy dodawać ręcznie porcje odesłań, przykładowo do pierwszego paska dodajemy odesłania do wybranych wpisów (ważne newsy, konkursy), a do drugiego paska odesłania do podstron z formularzami zapisu na szkolenia.

Strona wtyczki: http://codecanyon.net/item/live-news-real-time-news-ticker/5569356

Demo: http://codecanyon.net/item/live-news-real-time-news-ticker/full_screen_preview/5569356

Cena: 12$ (36,84zł)