[Konkurs] Kto chce motyw do WordPressa od Template Monster?

Kiedy przyroda budzi się ze snu zimowego i wszystko naokoło rozlewa się jaskrawymi kolorami kwitnących roślin nastaje najlepszy czas dla eksperymentów i kreatywnych pomysłów. Właśnie, dlatego razem z naszym partnerem TemplateMonster Polska organizujemy dla Was ciekawą akcje z wygraniem najnowszych motywów do WordPressa. Proponowane motywy pozwolą Wam odświeżyć obecny wygląd strony przywdziewając nowe gustowne szaty.

Dalej jesteście zainteresowani? Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie motyw do WordPressa.

Nowe trendy w projektowaniu szablonów

Na dzień dzisiejszy jednym z najpopularniejszych trendów w projektowanie stron internetowych jest Material Design, który pojawił się dzięki wyszukiwarce Google. Podana koncepcja stylu pierwszy raz była użyta w 2009 roku przy realizacji systemu operacyjnego Android 2.1. Zyskując ogromną popularność wśród użytkowników urządzeń mobilnych, zaczął przenikać w motywy stron internetowych.

material design

Specjaliści Google, odczuwając coraz większą popularność Material Design, stanęli na czele podanej koncepcji. Na konferencji 25. czerwca 2014 roku Material Design został ogłoszony przez Google jako filozofia projektowania Andoid OS jak i również serwisów internetowego giganta.

Według Google, Material Design – teoria racjonalnego połączenia przestrzeni i system ruchu. Specjaliści Google spróbowali połączyć różne pojęcia i zasady projektowania, które nigdy nie były używane razem. Idea Material Design polega na projektowaniu aplikacji lub serwisów internetowych, które otwierają się i zwijają się, jako kartki, wykorzystując efekty cieni. U takich aplikacji lub serwisów nie powinno być ostrych krawędzi, kartki muszą przełączać się między sobą płynnie i praktycznie niewidocznie.

[Konkurs] Kto chce motyw do WordPressa od Template Monster?
Przykład aplikacji, która wykorzystuje Material Design
Przykład strony www, która oparta na Material Design
Przykład strony www, która oparta na Material Design

Już wspominaliśmy powyżej, że projektowanie stron opartych na Material Design jest bardzo popularne dzisiaj. Właśnie, dlatego specjaliści amerykańskiej firmy TemplateMonster stworzyli całą kolekcje szablonów poświęconych Material Design. To są templatki dla różnych rodzajów CMS, które pomogą Wam wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie. Oprócz tego możecie znaleźć na stronie darmowe szablony, co pozwoli Wam zapoznać się z produktami firmy.

I wreszcie konkurs

No a teraz, co i jak w temacie zapowiedzianego na początku konkursu. W ramach konkursu macie szanse na wygranie 1 z 3 DOWOLNYCH motywów dla WordPress od TemplateMonster Polska – www.templatemonster.com/pl/type/szablony-wordpress/. Od zwycięzcy zależy, który motyw zgarnie.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  1. Wybrać interesujący motyw – www.templatemonster.com/pl/type/szablony-wordpress/ i napisać komentarz pod tym wpisem o treści Chcę otrzymać szablon #numer dla tego i tego. Przykładowo: Chcę otrzymać szablon #53665 dla realizacji swego sklepu internetowego.
  2. Konkurs trwa tydzień do 23:59 18 maja 2015 roku.
  3. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w osobnym newsie oraz na profilach społecznościowych. Finaliści będą wybrani na zasadzie losowania komentarzy. Właściciele 3 wybranych komentarzy otrzymają wybrany motyw do WordPressa od TemplateMonster Polska.
  4. Na skrzynki pocztowe finalistów zostaną wysłane maile zawierające informację o pobraniu motywu. Dla tego komentarz uczestnika konkursu musi zawierać NUMER motywu oraz prawidłowy adres email.

Prosimy pamiętać także, że każdy uczestnik konkursu może napisać tylko JEDEN komentarz.