Intense – najnowszy uniwersalny szablon by TemplateMonster

Drużyna niebieskiego potworka oddała do użytku nowy szablon HTML o nazwie Intense. Spooro gotowych podstron i elementów do wykorzystania, poszczególne podstrony są dostępne zarówno w formacie zwykłego HTML’a jak i w formacie silnika szablonów JADE, a przy ostylowaniu wykorzystano SASS.

Potrzebny typowy landing page? Proszę bardzo!

Intense Multipurpose Website Template landing

Potrzebna strona z portfolio? Proszę bardzo!

Intense Multipurpose Website Template portfolio
Powyższa siatka zdjęć to tylko przykład, do wyboru mamy inne style wyświetlenia miniaturek.
Zdjęcia przeglądamy na pełnym ekranie, widoczne w prawym górnym rogu przyciski to zoom, włączenie trybu pełny ekran w przeglądarce i udostępnienie w social media.
Zdjęcia przeglądamy na pełnym ekranie, widoczne w prawym górnym rogu przyciski to zoom, włączenie trybu pełny ekran w przeglądarce i udostępnienie w social media.

A może witryna restauracji?

Intense Multipurpose Website Template restaurant

Gotowych podstron jest po prostu dużo, do tego dochodzą różne układy danych podstron lub niektórych elementów na danych podstronach jak przykładowo spis portfolio dostępny w 20 wariantach.

Do tego skrypt społecznościowy wyświetlający strumień aktywności z Facebooka, Twittera, Instagrama i Flickra.

Intense Multipurpose Website Template facebook feed

Skrypt kalendarza.

Intense Multipurpose Website Template calendar

Skrypt formularza kontaktowego, skrypt slajdera, animacji, filtrowania (portfolio), przewijania strony i inne mniejsze. Bardzo możliwe, że to nie wszystkie bo zawartość paczki Intense spora a ja dopiero co ją rozpakowałem i jeszcze wszystkiego po prostu „nie ogarnąłem”. W kolejnym wpisie postaram się o szerszy rekonesans.

Co do samej paczki to podobnie jak w przypadku innych szablonów czy motywów do CMS’ów spod skrzydeł Template Monster, to co w demie to to co dostaniemy po dokonaniu zakupu. Dostajemy do użytku nie tylko sam szablon ale i załączone do niego materiały. W przypadku Intense to zdjęcia w różnych rozmiarach, materiały wideo w różnych jakościach i pliki audio w formacie mp3.

Plus layouty sprzed cięcia w formacie PSD – 207 plików o łącznej wadze nieco ponad 4 GB. Zawartość PSD jest podzielona na 3 osobne paczki, które pobieramy osobno – nie znajdują się w paczce z szablonem.

Plus dokumentacja dostępna w formie online.

=== === === === ===

Strona szablonu: http://www.templatemonster.com/pl/szablony-internetowe-58888.html