Ferajna Monstroida – Cherry Services

Wpis jest częścią cyklu wpisów dedykowanych zdobywającemu popularność motywowi Monstroid spod skrzydeł Template Monster.

template monster monstroid theme banner 01
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/

Motywowi Monstroid towarzyszy pokaźny zestaw wtyczek, z którymi zyskuje na funkcjonalności pod względem możliwości wzbogacenia treści o różne dodatki jak i pod względem wszechstronności co do typu strony jaki można wdrożyć.

Poznajmy kolejną z nich…

– Cherry Services –

Z kolejnym kumplem Monstroida o nazwie Cherry Services mamy z górki przedstawienie odwiedzającym witrynę jakie oferowane są usługi. Ale tylko przedstawienie, nie sprzedaż. Wtyczka nie oferuje opcji zamawiania ani płatności.

Dodajemy informacje o danej usłudze ograniczając się do podstawowych danych lub przedstawiając daną usługę w szerszej formie. Nie ma tutaj ograniczenia przykładowo co do długości opisu. Poniżej przykład strony z opisem usługi.

Ferajna Monstroida - Cherry Services

Gotową listę usług możemy wyświetlić, jak w przypadku innych wtyczek z pakietu Cherry, poprzez schortcodes lub odsyłając potencjalnych zainteresowanych na stronę zbiorczą ze spisem dostępnych usług lub spisem usług z danej kategorii, bo opcję podziału na kategorie mamy do użytku.

Ferajna Monstroida - Cherry Services

Po stronie kokpitu mamy do dyspozycji oczywiście także listę zbiorczą, inaczej wywołanie danej usługi do edycji byłoby kłopotliwe

Ferajna Monstroida - Cherry Services

Sam formularz dodania opisu usługi (zdjęcie poniżej) nie powinien być kłopotliwy w dodawaniu usług.

Ferajna Monstroida - Cherry Services

Pomijając dodatkowe metaboxy, to ten sam formularz co przy dodawaniu zwykłego wpisu. Z tą różnicą, że ikona wpisu pełni tutaj rolę reklamowego obrazka usługi a pole na treść to pole na dodatkowy opis usługi a nie główną zawartość. Główną zawartość – url zamówienia, skrócony opis, cena – dodajemy poprzez metabox Services Options. Pozostałe metaboxy tyczą się układu i wyglądu strony i pochodzą z innych wtyczek pakietu Cherry.

http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/
Strona motywu: http://www.templatemonster.com/pl/motywy-wordpress/monstroid/