Catconvert - wtyczka do wyodrębnienia i zapisania ścieżki audio z wstawionych filmów

Catconvert – wtyczka do wyodrębnienia i zapisania ścieżki audio z wstawionych filmów

Pod każdym wstawionym do wpisu filmem z YouTube, Vimeo lub Dailymotion (ta trójka jest obecnie obsługiwana) wtyczka Catconvert doda odpowiedniej konstrukcji odesłanie do serwisu Catconvert.com, za pomocą którego wyodrębniona zostanie ścieżka audio z danego filmu. Po kliknięciu takiego odesłania odwiedzający zostanie przeniesiony na stronę Catconvert.com z odpowiednim formularzem, wystarczy kliknąć Zacznij Konwersję, poczekać i pobrać mp3.

catconvert website wideo form

Na stronie ustawień tej wtyczki możemy dodać własną klasę do linku oraz do znacznika <div> obejmującego link, wybrać czy link ma być po lewej czy po prawej oraz podać tekst linka.

Catconvert współpracuje zarówno z wstawkami filmów dodanymi ręcznie przy użyciu oficjalnych kodów embed jak i poprzez wbudowane w WordPress shortcodes. Współpracuje również z wtyczkami Smart YouTube PRO, Viper’s Video Quicktags i YouTube Embed.

 http://wordpress.org/plugins/catconvert


Tak sobie myślę, czy to legalne? Oraz czy Google przypadkiem nie rzuci okiem na tą wtyczką i sam serwis, w końcu zacięcie zwalcza tego typu narzędzia do YouTube, choć głównie w swoich sklepikach.