Bulk Actions Select All - masowe wybranie wszystkich wpisów w serwisie

Bulk Actions Select All – masowe wybranie wszystkich wpisów w serwisie

Na stronie zarządzania wpisami można wykonywać masowe działania na wpisach jak przykładowo zmiana stanu publikacji, wyłączenie komentarzy, wybranie x kategorii czy dodanie tagów. Wystarczy zaznaczyć wybrane wpisy, kliknąć u góry po lewej na Masowe działania i możemy hurtem nanieść te same zmiany w x wpisach. Niekiedy może być potrzeba wykonania jakiegoś masowego działania na wszystkich wpisach, niestety domyślnie możemy zaznaczyć tylko widoczne wpisy. Przy większej ilości wpisów lista z wpisami dzielona jest na podstrony po x wpisów (domyślnie po 20 wpisów) i pozostaje nam wykonywanie takich masowych działać podstrona po podstronie a to nieco żmudny proces. Można co prawda kliknąć u góry po prawej Opcje ekranu a tam zwiększyć ilość wyświetlanych wpisów ale przy większej ilości wpisów sprawimy, że znowu każda podstrona będzie się ładować dłużej.

W takich sytuacjach może przydać się wtyczka Bulk Actions Select All, po jej zainstalowaniu, gdy klikniemy checkbox odpowiadający za zaznaczenie wszystkich wpisów na danej podstronie to ukaże nam się komunikat, że zaznaczyliśmy x wpisów i jak chcemy to możemy zaznaczyć wszystkie wpisy w serwisie. Kilk i dokonujemy masowego działania na wszystkich wpisach w serwisie.

Bulk Actions Select All

Obecnie wtyczka współpracuje z domyślnymi typami wpisów jak i niestandardowymi typami wpisów, który utworzyliśmy my sami lub użytkowana skórka czy wtyczka. Planowane jest dodanie współpracy dla strony zarządzania taksonomią, komentarzami czy mediami (biblioteka mediów).

Bulk Actions Select All