Smart Slug czyni bezpośrednie odnośniki bardziej seo

Smart Slug może pomóc nam w automatycznym pozbywaniu się z bezpośrednich odnośników wpisów wszelkich „stop-słów” (np: w, i, dlatego, na, do, czyli itp.), dzięki czemu adres wpisu jest krótszy a to plus i pozbawiony mało istotnych słów, które i tak są najczęściej pomijane przez np: Google. W finalnym efekcie pozostają z puntu widzenia seo bardziej pożądane słowa.

Modyfikowane są bezpośrednie odnośniki tylko nowo tworzonych wpisów. Adresy opublikowanych już wpisów nie są modyfikowane.

Wtyczka Yoast WordPress SEO zawiera podobną funkcję „Usuwaj stopwords z przyjaznych linków”, także jeżeli korzystamy z wtyczki WordPress SEO i nie potrzebujemy większej kontroli to nie ma potrzeby instalowania Smart Slug.

Wtyczka ta wycina wszelkie słowa, które są krótsze niż 3 znaki (możemy zmniejszyć lub zwiększyć ilość znaków) oraz słowa, które znajdują się na specjalnej liście stop-słów. Taką listę tworzymy sami na stronie ustawień Smart Slug, w specjalnym polu typu textarea wpisujemy poszczególne słowa oddzielając je przecinkiem. Jakby co to tutaj macie gotowca.

? http://wordpress.org/plugins/smart-slug