Autoposter wpisów i podstron do 7 społecznościówek

Microblog Poster opublikuje za nas automatycznie dodany wpis czy podstronę w wybranych mediach społecznościowych, do wyboru mamy serwisy: Twitter, Facebook, Linkedin, Plurk, Diigo, DeliciousFriendFeed.

Po zainstalowaniu wtyczki wchodzimy na stronę ustawień, w pierwszej zakładce ustawiamy czy w social media mają być publikowane tylko wpisy czy tylko podstrony czy może i to i to oraz czy tylko nowe treści czy zaktualizowane treści również. Dodatkowo możemy wykluczyć wpisy/podstrony z wybranych kategorii oraz podpiąć serwis Bitly, dzięki czemu skrócone adresy „będą przechodzić” przez nasze konto w Bitly = będziemy mogli monitorować statystyki tych adresów, przykładowo liczbę kliknięć.

Microblog Poster 01

W kolejnej, środkowej zakładce dodajemy dostęp do naszego profilu lub naszej strony w wybranych społecznościówkach.

Microblog Poster 02

I gotowe. Od teraz, gdy dodamy wpis czy podstronę (w zależności od ustawień) Microblog Poster opublikuje go na Facebooku, Twitterze oraz przykładowo doda do naszych zakładek na Delicious.

W razie gdyby były jakieś problemy jak np: problem z autoryzacją konta na Twitterze, dowiemy się tego z ostatniej zakładki – Logs/History, gdzie zapisywane są także pomyślnie dodane wpisy w social media.

Microblog Poster 03

 http://wordpress.org/plugins/microblog-poster